Patrick Beverley, LeBron James ile ‘çok küçük’ maskaralıklardan bahsediyor

Badem

Member
Patrick Beverley, Pazar günü dördüncü çeyreğin sonlarında LeBron James’e bebek kancasıyla gol attı ve ardından çömeldi ve NBA oyuncuları için “çok küçük” olduğunun evrensel işareti olarak elini indirdi.

Eski bir Laker olan Beverley’nin 6 fit 2 ve James’in 6-9 olduğunu unutmayın.

Kalabalığı veya rakibi kışkırtmak için saçma sapan konuşmaktan veya maskaralık yapmaktan asla çekinmeyen Beverley için bunun önemi yoktu.

Ancak bu, şu anda Chicago Bulls için oynayan ve görünüşe göre James ve Lakers’a biraz gölge düşüren Beverley’nin durumuydu.

Beverley, James’e yaptığı şuttan sonra sahaya koştu ve Lakers’ın pis koktuğunu söylemek istercesine burnunu tuttu.

Bulls, Crypto.com Arena’ya geldi ve Pazar günü Lakers’ı 118-108 mağlup etti ve Beverley kışkırtıcı ve kazanan rolünü oynadı.

10 sayı ve 5 asist yaptığı maçın ardından Beverley sakindi ve James’e yönelik “çok küçük” rutinini açıklarken toparlandı.

Beverley, “Bunu herkese yapıyorum,” dedi. “Sadece eğleniyordum, oyunun içinde kayboluyordum. Sadece oyunun içinde kaybolmak, eğlenmek dostum. İnşaat işçisi değiliz. Biz sabah 4’te kalkmak zorunda olan adamlar değiliz. Biz profesyonel basketbolcuyuz. Her şey eğlenmekle ilgili. Bu gece yapmaya çalıştığımız şey buydu, yani bu gece yapmaya çalıştığım şey buydu.

Maçta saat ilerlerken Beverley, Lakers koçu Darvin Ham ile yumruklarını birbirine vurdu. Beverley daha sonra kalabalığa baktı ve Bulls’un yedek kulübesine geri dönerken taraftarlara bağırdı.

Lakers’ın basketbol operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı ve genel menajeri Rob Pelinka, Şubat ayında Beverley’i Mo Bamba karşılığında Orlando Magic’e takas etmişti. Beverley’nin sözleşmesi Magic tarafından satın alındı ve ardından Bulls ile sözleşme imzaladı.

Bu onu James’le yaşadığı ana götürdü.

Beverley, “Sadece basketbol oynuyordum, basketbolda kaybolmaya çalışıyordum” dedi. “Evet, eğlenceliydi dostum. Bu gece eğlenceliydi. Açıkçası, bazı eski takım arkadaşlarını, eski teknik direktör kadrosunu görmek güzel. Fırsat koçu Ham [and] Pelinka’nın Lakers’la birlikteyken bana verdiği şeyler asla unutulmaz. Hep minnettar. Bu gece kazandığımız için şanslıyız.”

Beverley takıma katıldığından beri Bulls 10-5’e yükseldi.

Ve onun gözünde Bulls, onun için Lakers’tan daha uygun.

“Evet, eğer ben bir kaşıksam, [Bulls coach] billy [Donovan] beni kaşık olarak kullanıyor,” dedi Beverley gülümseyerek. “Lakers, bilirsiniz, ben bir kaşıktım ve beni çatal olarak kullandılar.”

Hmm!

Beverley’nin bu yorumundan sonra medyadan gelen tepki buydu.

Yine de Beverley, Lakers için oynadığı zamanın “inanılmaz” olduğunu söyledi.

“Biz çok eğlendik” dedi. “Açıkçası, biraz daha fazla oyun kazanmış olmayı diledin. Ama buna gerçekten el koyamazsın. Ama harika zaman geçirdim, dostum. Açıkçası, LeBron, o her zaman benim abim olmuştur. Miami Heat ile lige geldiğimde o benim veterinerimdi. AD [Anthony Davis], o Chicago’lu ve her zaman aşktır. Bu yüzden gerçek bir bağ kurduk ve bu adamların bunu başardığı için mutluyum ve başarılarından dolayı mutluyum.”

Yine de Beverley’nin Lakers’la oynamadan önce yaptığı yorumlardan biri, “onları playoffların dışında bırakmak” istediğiydi.

Beverley ve Bulls, Çarşamba gecesi Chicago’da o sona doğru bir şans daha yakalayacak.

Ancak Pazar günkü maçtan önce Beverley’den daha fazlası vardı.

Twitter beslemesinde şunları yazdı: “Bu hafta sonu Cali’ye geri dönüyorum. Kameralarınızı çıkarın.” Bir kamera ve bir rulo tuvalet kağıdı resmi vardı, Tweet @charmin #charminpartner ile bitiyordu.

Beverley, elinde Charmin tuvalet kağıdı tutarken çekilmiş bir fotoğrafını gösteren paylaşımının hemen ardından Lakers’ta oynamasının bir tesadüf olduğunu savundu.

Beverley, “Bir şey yayınlamam için bir ton para aldım,” dedi. “Ve bunu bir hafta kadar önce yayınlamakta gecikmiştim, bu yüzden pencerenin kapanmasını istemedim. İyi ve kötü zamanlar, burada kimseyi trollemeye çalışmıyorum. Basketbolcu olmak için buradayım. Bunların hepsini yapmanıza izin vereceğim.”

Beverley maça kadar çok konuştu, Pazar günü söylediği bir şey “konuşma değildi”.

Beverley, “Yani, konuşma olduğunu bile söyleyemem,” dedi. “Harika zamanlama. Charmin’in bundan çok keyif aldığına eminim. Göndermek için iki hafta gibi bir pencereyi kaçırdım. Philly ile oynadığımız bir mağlubiyetin ardından son dakikada yayınlamak zorunda kaldım. Los Angeles hafta sonu çıktı. Yani, bu oyunla ilgili gidişatımı etkilemiyor. Maçları ve birçoğunu kazanmak için buradayım ve bugün bir galibiyet aldığımız için şanslıyım.”