Lakers, Bulls karşısında baskın bir galibiyetle sezon sonrası vaadini gösteriyor

Badem

Member
Chicago —

LeBron James, kortun etrafında uçtuktan sonra havaya sıçradı ve bir ribaund yakaladı. Zarafetle sepetin içine attı.

D’Angelo Russell sahaya geri koşarken ellerini başının iki yanına koydu ve gözleri kalın hamurlu pizzalar gibi genişledi.

Russell daha sonra, “Elimde değildi,” dedi.

O anda, James’e hayran kaldı.

Ama etrafını saran anlarda James pek yalnız değildi.

Anthony Davis hakim oldu. Austin Reaves her zamanki kadar verimliydi. Jarred Vanderbilt, DeMar DeRozan ve Zach LaVine’i savunmak arasında gidip geldi. James ritmini geri kazandı. Ve Russell hepsini yönetti – Lakers’ın ilk beşi sanki tüm sezon birlikteymiş gibi oynadı.

Çarşamba günkü Chicago Bulls’a karşı 121-110’luk galibiyetten önce grup, yedi top için sahayı paylaşmıştı.

Sekiz topa sahip olmaktan başlayarak, diziliş durdurulamaz görünüyordu.

“Kolay,” dedi Russell.

Kadroları bir aydan fazla bir süredir olduğu kadar sağlam olmaya yakınken, bu, Lakers’ın sahip olduklarına yemin ettiği sezon sonrası sözünün bir işaretiydi, her şeyin en önemli olmaya başladığı anda zirveye çıkan bir takım.

Lakers’ta Davis 38, James 25 ve Reaves 17 sayıyla liderliğini sürdürdü.

Başlangıç dizilişinin hakimiyetini vurgulamak mı? Lakers, Russell’ın 36. dakikasında Bulls’u 35 sayı farkla geride bıraktı.

James, “Görevi anladık,” dedi. “Anlıyoruz… her yol gezisi çok büyük ama sezonumuz ve işlerin gidişatı nedeniyle bu, şu anda bizim için en büyük yol gezisi.”

çarşamba 79inci Geçen sezonun başından beri Lakers’ın başlangıç kadrosu, ancak bu grup yeni bir araya getirilmiş bir şeye pek benzemiyordu.

Davis, “Bütün erkekler özverili,” dedi. “Birbirimiz için oynuyoruz. Doğru hamleler yapıyoruz.”

En başından beri, kalça sakatlığı nedeniyle art arda maçlarda yer almayan Russell’ın sahaya geri dönmesiyle her şey açıktı.

Chicago Bulls’tan Coby White (0), Çarşamba günü Chicago’da ikinci yarıda Lakers’tan Anthony Davis’in baskısı altında kalıyor.

(Charles Rex Arbogast / Associated Press)

“Sağlıklı olmak ve oraya geri dönüp işleri yeniden başlatmak harika, adamım,” dedi. “Açıkçası, asla oturup maçları kaçırmak istemezsiniz.”

Lakers, Bulls takımın rezervlerini parçalamadan önce 27-10 öne geçti.

Chicago, Lakers’ın ilk başlayanları oyunu tekrar devralmadan önce, ikinci çeyreğin ortasında üç sayı farkla liderliğe geri dönecekti.

Reaves, “Kapı dışında gerçekten iyi basketbol oynadığımızı hissettim,” dedi. “Sahada bu kadar çok yeteneğe sahip olduğunuzda – özellikle Bron, AD, DLo – ve sonra beni ve Vando’yu oraya sığdırdığınızda, acele edin çocuklar, doğru şekilde oynayın, oyuna gerçekten böyle başladığımızı düşündüm. [with].

“Ekstra pas yapmak. Sadece çok fazla enerji.”

Beşli sahadayken yastık uzadı, Reaves eski takım arkadaşının üzerinden boyayla bir jumper’a çarptıktan sonra Patrick Beverley’e yöneltilen “çok küçük” bir sahaya el hareketi olan son noktalama işaretini Reaves yazdı.

Beverley, Pazar günü Crypto.com Arena’da Bulls’un galibiyetinde James’e aynı jesti yaptı.

“AR her zaman arkamı kolladı. Her zaman … o zamanlar Kobe’yi benden daha çok sevmesine rağmen,” dedi James, Reaves’in Kobe Bryant hakkında yaptığı bazı eski sosyal medya gönderilerine atıfta bulunarak büyük bir kahkaha attı.

Maçtan sonra soyunma odasında güçlü bir hava vardı, takım, Cuma günü Lakers Minnesota’da oynadığında, James’in oturduktan sonra ikinci maçındaki güçlü performansıyla Timberwolves’ta bir maç alma şansıyla .500’de geri döndü. bir ay iyimserlik için iyi bir neden.

“Sadece ortaya koyduğum işe güveniyorum. Çok emek verdiğimi biliyorum. Vücudumu tanıyorum” dedi.

Yine de Lakers, geçen ay takımın aktif son teslim tarihinden sonra hala kimya oluşturduğu için bu takımı gerçekten tanımıyor.

Ancak görmek inandırıcıydı, Lakers Çarşamba günü büyük bir maçta ikna edici bir şekilde teslim oldu.

“Gol atmamız, şut çekmemiz, oyun kurmamız ve defans oyuncularımız var. Sanırım ihtiyacımız olan her şeye sahibiz,” dedi Davis.

“Sadece dışarı çıkıp onu uygulamakla ilgili. Bazen, oyunda bizi ısıran, bilirsiniz ne olduğunu bilen atlamalarımız olur. Bence dışarı çıkıp bu gece yaptığımız gibi odaklanarak ve aciliyet duygusuyla, içinde bulunduğumuz konumu bilerek oynarsak, bence iyi olacağız.

“Sanırım bu gece tüm silindirlere tıkladık. Ve bunu yapmaya devam edersek kesinlikle başarılı olabiliriz. Tepeden tırnağa tüm doğru parçalara sahibiz.”