Bronny James, Lakers'ın ilk Yaz Ligi galibiyetini elde etmesiyle sağlam bir oyun sergiledi

Badem

Member
LAS VEGAS —

Son olarak Bronny James üçlük attı ve Bronny James sahada fark edilir bir etki yarattı; bu olaylar Lakers'ın Las Vegas'taki üçüncü maçında hem önemli hem de anlamsız göründü.

Bir yandan, 12 sayı – dokuzu ilk yarıda geldi – Lakers'ın geçen ay James'e ikinci tur draft hakkını kullanmasından bu yana övdüğü yeteneklerin kanıtıydı. Öte yandan, James'in Vegas'taki erken mücadeleleri paniğe kapılmak için gerçek bir sebep değilse, Çarşamba günü iyi bir yarı kutlamak için gerçek bir sebep değildi.

Takımın ilk galibiyeti olan Hawks'a karşı 87-86'lık galibiyet, Lakers'ın yüzünü güldürmeye yetti.

Bronny James, galibiyet hakkında “Gerçekten cesaret vericiydi,” dedi. “Bana, işler o sırada benim istediğim gibi gitmese bile, zorlamaya devam etmem gerektiğini hatırlatıyor… sadece tüm ekibimize, çalışmaya devam etmemizi ve sonuçların geleceğini hatırlatıyor.”

NBA'de gelişim nadiren doğrusaldır; oyuncular gerçek zamanlı olarak öğrenir, başarısız olur ve başarılı olur; ancak bu düzeyde bir ilgi nadiren görülür.

Çarşamba günü spor salonu daha az doluydu çünkü Vegas'ta Yaz Ligi sırasında doğal olarak azalan titreşimler vardı ve kısmen de Atlanta'nın en iyi seçimi, genel olarak 1 numara Zaccharie Risacher ve Lakers'ın en iyi seçimi Dalton Knecht ikisi de dışarıdaydı. Ancak James'in her hareketi – başlangıç oyuncusu olarak duyurulmasından oyun açılış şutuna ve yazın ilk üçüne kadar – büyük alkışlarla karşılandı.

Maça tekrar girmek için skor tabelasına doğru ayağa kalktığında bile kalabalık tepki gösterdi.

James, Hawks'a karşı en iyi hücum basketbolunu oynadı, Lakers'ın yaz döneminde 15 atıştan 0'ını sayıya çevirerek potaya erken hücum etti ve beş üç sayılık atıştan ikisini sayıya çevirdi.

Bronny James daha sonra “Gerçekten sadece özgüvenimi korumaya ve oraya çıkıp oyunumu oynamaya çalışıyorum,” dedi. “Oynamanın doğru yolunu bildiğimi hissediyorum. Yani eğer her maça çıkıp oyunumu oynarsam, böyle sonuçlar gelir.”

Knecht ve James'in perşembe günü Cleveland'a karşı oynamaları bekleniyor.

California Classic'teki üç maçını ve Vegas'taki ilk iki maçını kaybettikten sonra bu yaz ilk galibiyetini almak için aç olan Lakers, Atlanta'nın ikinci yarıyı kontrol etmesinden önce harika bir başlangıç yapmıştı.

İki yönlü sözleşmeyle ikinci sezonuna giren Colin Castleton, yazın en iyi maçını çıkardı; 17 sayı, 12 ribaund ve 6 asist üretti.

Maçın sonunda her iki tarafta da potaya yakın oynaması, takımın galibiyetsiz geçen yazdan çıkmasına ve eleştirilen ikinci tur draft hakkının olumlu bir ivme kazanmasına yardımcı oldu.

Castleton, James için “Biraz zaman alıyor,” dedi. “Biliyorsunuz, çok fazla baskı altında, üzerinde çok fazla şey var. Bu yüzden harika bir zihniyete sahip. Harika bir çocuk, harika bir takım arkadaşı. Ve onun etrafında olmaktan hoşlanıyoruz. Organizasyondaki herkes onun etrafında olmaktan hoşlanıyor.

“Bu gece harika şutlar attı. Sadece iyi bir ritim yakaladı. Bu yüzden onun için en önemli şey iyi bir ritim yakalamaktı.”